Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

juuksemask väga rikutud juustele

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>

palun andke nõu!, 04.08.2006 10:04

Kas keegi teab soovitada mõnda eriti efektiivset maski väga-väga rikutud, keemiliselt ületöödeldud juustele? Ma kasutan Scwanzkopfi süvahooldust ja ka Wella Lifestyle raviõli. tahaks aga ka mingit kodust maski teha, mida kauem peas hoida, siis mõjub rohkem süviti, mitte niivõrd pinnapealselt.
Mul on ostetud igasugseid erinevaid juuksehooldusvahendeid, hunnik raha raisatud, kuid nii kahjustatud ja kuivadele juustele, kui minul, ei aita need hooldusvahendid. Eks kasutan need ikkagi ära. Nad on head, kuid mitte efektiivsed.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

liisbet, 13.08.2006 13:24 

See on vist jälle, kuidas kellelgi, mul näiteks Goldwelli Kerasilk ja Schwarzkopfi Repair sarja tooted küll peas mingeid imesid korda ei saatnud, ajasid oma asja lihtsalt ära. Mul on ka väga kuivad töödeldud juuksed, mis vajavad ikka suuremat poputamist. Mitu korda olen terveks ööks pähe jätnud The Body Shopi makadaamiapähkliga maski, see andis sama vähe efekti kui ise kokkumöksitud avokaadomask :)

Igatahes tükk aega ei leidnud ma midagi eriti head, kuni poole aasta eest ostsin ühest salongist Kadus Imunal niisutava shampooni ja mask-palsami rikutud juustele (seda võib pähe panna nii 5 minutiks kui jätta ka kauemaks, nii et mõjub maskina). See viimane tõesti teeb juuksed siledamaks, peale pesu käivad ikka sõrmed läbi :) Nii et Kadus oli küll väga positiivne üllatus! Ja siis veel Cutrini ja Matrixi palsamid on ka täitsa head olnud.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

merle, 13.08.2006 13:37 

eks ta nii ole, see mis sobib ühele juuksetüübile, ei pruugi sobida teisele. samas jälle on väga hea lugeda erinevaid võimalusi ja KOGEMUSI kuivade ja kahjustatud juuste päästmisest ühest kohast ning valida endale proovimiseks (nende kogemuste põhjal) sobivaimad võimalikud vahendid. palju raskem on leida sobivaid juuksehooldusvahendeid nullist alustades. mina olen varem kasutanud supermarketites müüdavaid paske ja palsameid ning Wella ja Schwarzkopfi profitooteid. need on head, kuid minu juukse jaoks mitte parimad. ma polnud varem kuulnud TIGI sarjast. nüüd proovisin selle S-sarja shampooni ja maski. olen rahul :)
loomulikult tuleb oodata, millal kahjustatud juukseosa välja kasvab, kuid ometi on olemas ja võimalus, kuidas kasvoajal juuksestrutuuri parandada ja leevendada.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

merle vigadeparandus, 13.08.2006 13:38 

mina olen varem kasutanud supermarketites müüdavaid MASKE ja palsameid

soft,, 13.08.2006 18:44 

olen kasutanud Avoni tooteid.Mulle meeldis Vahemere oliivõliga hooldav juuksemask.Hoidsin ca 20min.peas ja pesin uuesti sampooniga.Protseduuri kordasin 3korda.St.et tegin siis kui tuju tuli.Tulemuseks oli see, et ei tulnud juukseid enam nii palju maha.Selle firma toodetest olen kasutanud kuivade juusteotste seerumit. Maha pole vaja pesta.Siis olen katsetanud ka sampooni, mis on mõeldud brünettidele.Andis sära.Palsamit pole veel osta jõudnud.Juuksemaske on neil veel.Osa maha pestavaid, osa pähe jääetavaid.Tuleb katsetada ja otsida omale sobiv. Muideks ka Garnier Fruktise sari istub mulle.Neil on ka mask olemas.

Lokilammas, 14.08.2006 18:58 

Supersarjad on Leonor Greyl ja Carita. Hinnaklassilt küll kallid, aga on minu juustest (loom.lokkis ja blond.salgud) jälle juuksed teinud.:)) Olen proovinud kõike, nii odavamaid poe- kui kalleid salongisarju: alates Wellast kuni Sebastianini - ausaltöeldes suurt vahet pole! Kõik ühtemoodi keemiat-silikooni täis, mis ainult kogunevad juustesse ja kokkuvõttes ikkagi kuivatavad-kurnavad neid. Seega pöördusin looduse juurde - mõlemad sarjad on looduslikud, keemijavabad. Kuigi kallid, on kokkuvõttes praktilisem osta mitmete keskpäraste asemel mõned tõeliselt efektiivsed vahendid, mis tõesti aitavad! Tunnistan, et ka minul on kiusatus juukseid sirgendada ja föönitada, kuigi üritan seda teha vähem:) Tõeline päästja katkistele-karvastele juustele on Leonor Greyl´i palmiõli, mida võib panna pähe enne pesu, ööseks, randa minnes vms...kulub vähe ja tõesti aitab. Ja mingil juhul ei tee ma oma juustele seda karuteenet, et peseks pead iga päev, max. ülepäeviti-keskm. ca 3xnädalas - tooteid kulub ka kõvasti vähem ja jätkub kauemaks! Suvel, puhkuse ajal vähemalt võiks peanahale-juustele ka puhkust anda! Proovige kuivshampoone ja mütsi kui vaja;), aga peanaha tasakalust sõltub kiharate ilu midagi pole teha.
See kõik on kallis lõbu, aga lohutuseks: kodused maskid ja eesti shampoonid on ka alustuseks väga head- läbi proovitud:)) Ilusaid juukseid!

küsimus lokilambale :), 15.08.2006 10:46 

aga kas Leonor Greyl ja Carita looduslikul sarjal on siis tõepoolest hädaabiks vajalik efekt - kohene tulemus?

laima, 15.08.2006 11:37 

kui raatsite juukseid lõigata siis käige proovige salongis "kuumad käärid" teha - see aitab.

mida arvab tippjuuksur, 15.08.2006 12:23 

Tippjuuksur Oskar Voit arvab asjast nii:
Hoidu kuumadest asjadest. Kuumad käärid ma arvan ei ole hea lahendus aga sa võid ju proovida ja siis kirjutatada tagasi, kas otsad on paremad või mitte. Kuumade kääridega on ka väga raske lõigata head lõikust ja ma arvan et see on rohkem üks reklaami trikk.
allikas: sekretar.ee/36468art/

Lokilammas, 15.08.2006 14:29 

njah, kohe imet loota on nüüd muidugi liiast. Võin öelda, et minul ei läinud õlitamisega kaua aega, et tulemusi näha ja minu ülikuivad-haprad juuksed said esimesest korrast aru, et tegu väga heade asjadega. Samas oleneb muidugi kõik konkreetsest juuksetüübist ja juuste seisukorrast. Kui ikka ots on katki, siis seda ei tee terveks enam miski ja tuleb lihtsalt süda külmaks teha ja maha lõigata sinnamaani kust algavad vähem rikutud juuksed, et neid siis hoolega poputama hakata - siis on lootust küll, et nad jälle ilusaks muutuvad. Muidugi peab jätkuma kannatust ja järjepidevust seda kõike endale pähe määrida;) Aga nende sarjadega on see küll ainult nauding, sest näiteks banaanishampooni võiks lõhnapoolest lausa süüa...:)

teemaalgataja, 17.08.2006 11:32 

Nii... kaks nädalat on möödas teemapüsitutusest. Jagan siis tiba kogemusi.

Provisin üle päeva siin teemas välja pakutud abivahendeid kuivanud/kahjustatud juukse päästmiseks silumiseks. Kulutasin üle 3000 krooni erinevatele shampoonidele, maskidele, palsamitele, seerumitele, juuksekreemidele ja ka oliiviõli ostsin ning möksisin ühel korral pähe.... Et millised mu juuksed nüüd on? :)

Elastsemad! Vähemalt tunduvad elusamad. Kas nad seda ka tegelikult on, ei tea. Sissepoole ei näe. Igatahes kogemuse põhjal sobib mulle enim TIGI niisutav shampoon Dumb Blond, DIGI S-faktor palsam "SERIOUS" päevalilleseemne õliga. Viimistlemiseks kasutasin Wella lifetex juukseotsa eliksiiri mandlivedelikuga: jätab juuksed kergeks, siidiseks ja annab läiget. Samuti sobib pärast maski tegemist kanda juustesse TIGI After Party (riitsinusõliga) ja oma töö teeb väga hästi ära L'Oreal tec liss control silendav ja fikseeriv geelikreem: juuksed muutuvad läikivaks ja kergeks, võtab ära nn karvase efekti, ei ole õline.

Nagu mainisin, proovisin ka oliiviõli. See toimis, kuid oli juustele natuke liiga rasvane, väljapesemiseks kulus mitu pesu.

Proovisin majoneesi ja hapukoort, mett ja astelpajuõli, samuti aaloegeeli... Nendest võib kasu olla pisut kuivematele juustele. Minule ei sobinud.
Eelistan siiski profisarjade tooteid. Raha kulub, kuid ma saan oma kiharad tagasi :)

P.S. Ma ei rikkunud ise oma juukseid nii hirmsasti ära, sain selle shoki juuksurist.
Kuna juuksed hakkavad elustuma, olen juuksurile juba andestanud, kuid enam tema juurde ma ei lähe.

Kristin, 18.08.2006 17:22 

Teemaalgataja, minu sügav lugupidamine :)
Oled asja ikka väga tõsiselt ette võtnud. Hea meel, et sa abi oled saanud.
Mulle on see teema väga hingelähedaseks muutunud. Nüüd mässan oma juustega juba neljandat nädalat nagu hull. Täna nutsin, päris tõsiselt, kuppel hakkab ära sõitma vaikselt :P
Igastahes, raporteerin, et Joico supermaskist loobusin, kuna mulle tundus, et see muutis mu juuksed ajapikku veel kuivemaks :S
Selline kogemus muudab mind profitoodete suhtes umbusklikuks. Mul ei ole tahtmist ka näiteks Salonplus'i minna, et nad oma kullipilguga juuksed üle vaataksid ning siis oma "eksperthinnangu" põhjal mulle miskid hirmkallid tooted müüks.
Aga jah, kunagi olid mul head kogemused Gliss Kuri toodetega. Kuna need olid Selveris alla hinnatud, siis ostsin kolm asja. Ohjeekim, juuksed on veel kuivemad kui enne ja hull tuust on lihtsalt peas.
Niiet olen jube väsinud ja tüdinenud sellest jamast, aga nuh, homme on vast tuju parem ja proovin edasi. Mis siin ikka... :)

teemaalgataja, 18.08.2006 23:03 

Ära kurvasta, Kristin! (kallib Kristinit)

Ma olin ka hästi kurb, kui juukseotsad pihku murdusid ja see, mis pähe jäi, heinana tundus. Muide, ma proovisin ka Gliss Kuri sarja. Absoluutselt ei sobinud - hullemaks läksid veel!
Mulle sobis väga hästi ka see variant, et panin enne juuksepesu pähe Garnier rohelises purgis juuksemaski, hoidsin peas üle tunni aja, siis pesin pea ära ja panin pähe Schwarzkopfi süvahooldust (sinises plastikpotis). seda hoidsin kaks tundi. kui see kohe maha loputada, siis väga kuiva või elutusse juuksesse ei imendu piisavalt vajalikku niiskust ja siidisust.
ja samuti oli kasu, kui määrisin ööseks pähe Wella lifetex juukseotsa eliksiiri. juurest kuni otsteni. hommikul pesin maha ja jälle jätsin Schwarzkopfi süvahoolduse paariks tunniks pähe. Juuksed olid tunduvalt paremad, kuid, kui ära kuivasid, pidin neid ikkagi nati veel toitma ja siis kasutain L'Oreali geelikremi.
Nüüd pesen pead Tigiga ja palsam-mask on Tigi oma, samuti After Party. Kui juuksed ära kuivavad või neid kergelt külma tuulega föönitan, on need ikkagi kuivad, mingit niisutavat viimistlusvahendit on ikka vaja ja see ei tohi olla rasvane, siis jääb tulemus justkui räpane.
Ma algul arvasin, et käin juuksuris ja palun proovi mõttes seal ühe profisarjaga juukseid hooldada ja kui sobib, siis ostan omale. Aga võtsin riski ja ostsin ilma proovimata. uskumatu, et sobib veel kõige paremini. Äkki lased juuksuris proovida? Hea on ka see, et mul on nüüd juuksur, kes on minu juuste paranemise/parandamise suhtes väga osavõtlik (mingeid sarju mulle peale ei käi, ütles, et niisutada on vaja, proovi, mis sulle enim sobib). Siis endal ka meel optimistlikum, kui pole murega üksi. Lähen septembri algul tema juurde juukseid lõikama, siis saab jälle pisut paremaks. Oma 5 cm oleks vaja maha lõigata, aga korraga ei saa, niigi lühikesed.
Praegu olen Tigi nende toodetega rahul, mida kasutan. Olen otsingud lõpetanud. Kui saan kuidagi aidata, Kristin, siis olen olemas. mu e-mail on oo.nimetu(ät)hot.ee

Pillu to to:piilu, 20.08.2006 20:31 

10.08. kell 16.50 esitati mulle küsimus, aga puhkuste aega jne... Jah, mul olid probleemid rikutud juustega - heledaks värvimine+ keemiline lokk = kuivad elutud pulstid. See ladvakreem on Schwartzkopfi BC repair sarjast "Sealed ends" (lillas tuubis. Minu puhul andis tõesti parema tulemuse koos lisaõliga. Ladvakreem oli mul jub varem olemas, aga kuna ma korraga erilist tulemust ei näinud, siis lihtsalt seisi. Aga muidugi nagu me kõik oleme õnneks erinevad, on ka luuksetoodete mõju erinev :))

Pillu to to:piilu, 20.08.2006 20:33 

Ehh, sai palju näpuvigu eelmisse postitusse, aga jäi vastamata, et mõlemaid tooteid saab ainult juuksurisalongidest.

Liis, 20.08.2006 20:55 

aga pidage meelest,et juuste ületoitmine on ka väga halvad tagajärjed...kõike mõõdukalt:)

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Neljapäevast algab kinos Sõprus muusikafilmide nädal.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee