Eesti moedisaini nädal Villa Ammendes

Augustiunetuse nädalal 8.-14. augustil on Pärnus Villa Ammendes avatud Eesti moedisaini pop-up pood ZERO° ning toimub kordumatu moeetendus. Seekord on lisaks noorte disainerite loomingule esindatud ka Eesti luksusbrändid Amanjeda ning Pohjanheimo.

ammende Eesti moedisaini nädal Villa Ammendes

Foto: Villa Ammende

“On suur rõõm, et Villa Ammende meid taaskord siia kutsus ja oma inspireerivad ruumid nii pop-up poele kui moeetendusele avab. Sel aastal ilmestavad Pärnu suvesündmusi mitmed põnevad moesündmused. Olen kindel, et Augustiunetuse-aegne ZERO° moepoe esindus Villa Ammendes on kauniks krooniks mitmekesise moevaliku ning kaheosalise moeetenduse ja õhtusöögiga. Meie jaoks on oluline tutvustada ja tuua Eesti moeloomingut nii kodumaisele tarbijale kui turistile lähemale ning suvine Pärnu on selleks supersobiv koht,” rääkis Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid juhataja Anu Lõhmus.

“Villa Ammendes on tõepoolest unikaalne võimalus ühekorraga kohtuda 19-ne Eesti disaineri kollektsioonidega. Tulge ja lubage endale tunnike siinses mõnusalt privaatses keskkonnas, proovige ning laske endale soovitada erinevate disainerite loomingut. Paljud esitletud suvekollektsioonid on sõbrahindadega, samas on väljas ka uue sügishooaja mudelid” ütles Katrin Kuldma, Amanjeda loovjuht.

Eesti moedisaini kaheosalist etendust “Maitstes moodi” on võimalik näha laupäeval, 13. augusti sumedal suveõhtul.

Moeetenduse esimeses osas astuvad üles mitmed tuntud moedisainerid, kuid näha saab ka säravate uute loojate komplekte, kes üllatavad vaatajaid sütitavate ideede ja uute lahendustega. Etendusest võtavad osa ka Tartu Antoniuse moeetendusel uusi kollektsioone esitlenud noored Eesti disainerid.

Teises osas saab laval näha kahe Eesti moedisaineri loomingu sümbioosi - Katrin Kuldma Amanjeda lõõmavat värvidemängu, dramaatilist musta ning luksuslikku kashmiiri ja Ülle Pohjanheimo valgusküllastest suveöödest inspireeritud elegantsust ning enesekindlust.

katrin kuldma 1024x682 Eesti moedisaini nädal Villa Ammendes

Foto: Caroline Sada

Villa Ammendes 13. augustil toimuvale moeetendusele ja õhtusöögile on pileteid piiratud koguses, et kindlustada endale koht aasta moekamal suvesündmusel, kirjuta kersti.ilves@ammende.ee või helista +372 5626 0365.

8.-14. augustini Villa Ammendes avatud ZERO° pop-up poes on esindatud rõivadisainerid Pohjanheimo, Amanjeda, Kokomo, Anneli Arro, KÄT, Vilve Unt, Mare Kelpman, Liisa Soolepp, Raili Nõlvak, Diana Arno ja Whitetail; ehtedisainist Seco, Anneli Tammik, MyaMoon, Astrid RajaloKadri  Kruusi nahast kotid, Teenu ning Xaos aksessuaarid ja Kätlin Kaljuvee siidrätikud. Lisaks üllatusdisainerid Peterburist. Uksed on avatud iga päev kell 12:00-20:00.

Lisa kommentaar