Mood suvitab Pärnus

Mood suvitab nädalavahetusel taas Pärnus! Eesti paremad moe-, aksessuaaride ja ehtekunstnikud kogunevad sel pühapäeval Pärnusse Aia tänava rohelisele alleele, et laotada rahva ette oma aasta jooksul valminud moelooming – pühapäeval, 16. juulil kell 12-17 on selle suve esimene moeallee. Pärnu Moodi moeallee tähistab sel aastal viie aasta juubelit ning selle aasta moeteema on DesSert.

AC 1 of 161 1024x682 Mood suvitab Pärnus

Ateljee Cherie võtab moeturule kaasa rikkalikult aksessuaare

Viie tunni vältel saate osa põnevatest moeshowdest ning disainmoeturul pakutavatest hõrgutistest. Moelaval esitletavatele kollektsioonidele annab kordumatu hõngu live-muusika ning moest jutustab klaveriklahvidel pianist ja improvisaator Farištamo Eller.

Peale moekollektsioonide nägemise saab aga neid ka kuulata – Eesti Rahva Muuseumi ainulaadne vaibamuusikamängija „tõlgib“ moekunsti muusikasse. Saad ka kuulata seda, mis „muusika“ on sinul seljas!

Moekollektsioone kommenteerib Eesti Naise moetoimetaja, moeajakirjanik Anne Metsis, kellel on kaasas ka mullu 25 ilusama raamatu hulka valitud „Moetähestik“.

Kell 14 on lastetund. Kohal on „Väikesed hiiglased“ Annika ja Nikita, kaasa löövad Happy Dancers tantsijad.Lapsi rõõmustab ka Ranna Rantšo oma vahva loomapargiga.

Olemise teeb mõnusaks kodune Janely Koduköök.Koostööpartner Balbiino tutvustab oma uusi Balbiino Classic gurmeejäätisi. Moealleel on külas ka kauaoodatud uus Volkswagen Arteon Møller Auto Pärnust. Moealleel on võimalik esimeste seas seda tõelist kunstiteost näha – jõuline, julge ja loominguline nagu tänapäeva mood.

oliivrohjakk kohver large 678x1024 Mood suvitab Pärnus

 

Moeturul astuvad üles: Mammu Couture, KYLLIKE, Lillemantel, Wildwoman ehted, Raili Nõlvak, Marta Cycles, Tudu Lasteriided, Klikkklakk, Hurmur, Airi Luik, HE Design, Saima Priks, Mimi Disain, Elizabeth Boutique, Etnowerk Külluslikud Etnokudumid, Endla Disain, Nana Pipi, Ateljee Cherie, JK Club, Katariina Ehted, UNLA Design, Norna Design, Inga Radikainen, MySuzani, Suvesuss, Kadri Kruus, Design by Eneli, MyaMoon Jewelry, Pärlilugu, Edevuse Laat, Tulikey, NufNuf, Šikk, Magrada, Merike Varendi, Waltin. Moeturul on väljas ka Eesti disainjalanõud!

Moelaval astuvad üles: Mammu Couture, JK Club disainer Jana Sulkovskaja, Raili Nõlvak, JK Club disainer Klaudia Tiber, KYLLIKE, HE Design, Klikkklakk, Mimi Disain, Tudu Lasteriided, Šikk, Waltin, Nana Pipi, Ateljee Cherie, Merike Varendi, Kauni, JK Club disainer Andrei Pigorev, Lillemantel koos Wildwoman ehetega, JK Club disainer Irina Busel, Design by Eneli, Hurmur, Marta Cycles, Endla Disain, Etnowerk Külluslikud Etnokudumid, Tulikey, Airi Luik, Myamoon, MySuzani.

Moepühapäev toimub 16. juulil Aia 8, Pärnus kell 12-17 ning igal täistunnil on moelaval uued kollektsioonid! Lastekollektsioonid on laval kell 14.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar