Naiselik ja värvikas moefotokunst

Tunnustatud fotograaf Olga Makina avab täna, 9. mail Disaini ja Arhitektuurgaleriis oma fotonäituse. Näitusel on naiselikku ja tujukat moodi esindavad moefotod, mis on pildistatud viimase viie aasta jooksul koostöös Eesti tunnustatud moeloojate, stilistide, jumestajate ja juuksuritega. 

fotograaf Olga Makina web femm Naiselik ja värvikas moefotokunst

Fotol Olga Makina

Olga Makina moefotode kaasautorid on jumestajad Katrin Sangla, Reet Härmat, Meelis Krik, juuksur Tamara Korjagina, moeloojad Oksana Tandit, Kristiina Viirpalu, Ülle Suurhans- Pohjanheimo, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Katrin Kuldma, Tiina Talumees ja florist Yulia Medvedyeva.

Näitusel esitletud fotode võtmesõna on tundlikkus ja tunded ning pildistatava hinge avatus vaatajale. Fotode kangelannadeks on modellid, tantsijad ja saatuslikud naised.

Makina naitus web 751x1024 Naiselik ja värvikas moefotokunst

 

Olga fotod tegelevad pidevalt iluideaalide defineerimisega, rõhutades pildistatava iseloomu. Autor loob ja püüab hetki, sageli eelistades loomulikku põhjamaist valgust ning keskkonda. Eesmärk on loomulik ja vahetu ilu, mis vastandub valdavale (üle)töödeldud moefotograafiale.

Näitus on avatud Disaini ja Arhitektuurgaleriis, Pärnu mnt. 6 kuni 20. maini 2017 kell 12.00–18.00, pühapäeval kinni.

Lisa kommentaar