Toimetus

Femme on tasuta veebiajakiri, mis on suunatud naistele, kuid huvitav lugeda ka meestel. Toome lugejani päevakohased teemad ja artiklid, mille on kirjutatud oma ala asjatundjad. Pakume kontraste, leidlikkust, kriitikat ja kiitust. Põhirõhk on meeldival keskkonnal, suurepärastel fotodel ning praktilistel artiklitel.

2004. aastal alguse saanud Femme on üks staažikamaid veebiajakirju Eestis. Femme on kaasaegne internetiajakiri, mis pakub huvitavat lugemist ning tõstab lugeja teadlikkust, kajastades maailmas toimuvat.

Toimetusega saab ühendust helistades 6554 308 või kirjutades  femme@femme.ee.

Silvi 300x300 Toimetusmargus Toimetus

 Toimetus

Silvi Grigorjeva
Reklaami- ja turundusjuht
tel: 52 29 088
silvi@femme.ee
Margus Amur
Tehniline toimetaja / kujundaja
tel: 55 988 374
margus@femme.ee
Emilia Kruusmann
Moetoimetaja
emilia@femme.ee

.

kerly ToimetusPiiaKauts ToimetusJaanaSyld Toimetus
Kerly Ilves
Fotograaf
kerlyfoto@femme.ee
http://kerly.blogspot.com
Piia Kauts
Fotograaf
piia.kauts@gmail.com
.
Jaana SüldFotograaf
jaana@femme.ee
.

 

Liitu Femme toimetusega. Saada e-mail aadressile silvi@femme.ee ja tutvusta ennast lühidalt. Head ja tegusad inimesed on meile alati oodatud!