Kudumid kogu perele

Koostöös eesti villaste esemete tootja Liia Vaariga pani moeblogija Lucine Ayanian kokku piduliku kollektsiooni kootud esemetest stiilis “family look”.

Juba väga varsti saabuvad igasse kodusse kauaoodatud tähtpäevad: jõulud ja aastavahetus. Sellel muinasjutulisel perioodil tahad ikka viibida oma lähedaste ja armastatute keskis. Ning selleks, et õhtud oleksid veel soojemad ja hubasemad, pani moeblogia Lucine Ayanian kokku kootud esemete kollektsiooni “Ma Famille”, mis loob perekonna riiietuses ühtse stiili ja rõhutab harmooniat.

“Reklaami võtetesse olid kaasatud kõik minu lähedased inimesed, seega ongi tulemus nii särav ja elav,” – räägib Lucine Ayanian – “Ma Famille” limiteeritud kollektsiooni abil ma tahtsin rõhutada seda, kui oluline on meie tänapäeva maailmas olla siiski ümbritsetud oma lähedaste poolt ja tunnetada nende toetust. Erilist tähelepanu vajavad meie lapsed. Ma leian, et  külmal talvisel ajal on väga hea möte soojendada kogu pere üles ühtse stiiliga – olen kindel, et iga laps oleks õnnelik kui ta saaks sarnaneda oma emale või isale.”

Kogu kollektsioon on valmistatud naturaalsest villast. Antud materjal ei ole olnud juhuslik valik – villased esemed on alati suhestunud kodu hubasuse ja soojusega. Talve tulekuga tekib ikka soov oma perekonnale sooja jagada. Eesti villaste esemete tootja Liia Vaar kingib oma klientidele soojuse ja mugavustunde terveks talveks.

Iga soovija võib valida enda pere jaoks sobiva mudeli ja mustri. Kõik tooted valmistatakse individuaalsete mõõtude järgi lühikese ooteajaga. Kiirustage teha endale ja enda lähedastele suurepärane perekondlik kingitus talvisteks tähtpäevadeks!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar