Northern Spirit

19-20. augustil toimusid Eesti uue vaatemängulise disaini- ja moefilmi “Northern Spirit” võtted. Filmi teevad koostöös Estonian Fashion Brand Association (EFBA), Eesti Disainerite Liit (EDL) ning Estonian Design House (EDH). Filmis osaleb ligi kakskümmend armastatud Eesti moe-, tootedisaini- ning ilubrändi, näitamaks Eesti disaini mitmekülgsust, unikaalset lugu ning ekspordipotentsiaali.

Filmi “Northern Spirit” kontseptsiooni autor ning võttemeeskonna juht on Helen Sirp ning film mängib meie disaini põhjamaise auraga modernses võtmes läbi sellele iseloomulike elementide, taustaks Eestimaa kaunis loodus. Kokku toimusid võtted viies erinevas võttepaigas Laulasmaal, Paldiskis ning Lahemaa rahvuspargi alal, mida saate uudistada allolevast galeriist.

Filmi võttegruppi kuulusid: kunstiline juht Helen Sirp, fotograaf Kertin Vasser, stilist Oksana Tandit, võttetiim Andri Peetso, Tony Hitrov ja Risto Merimaa, meigi ja soengutiim Helen Heinroos, Lana Vallo, Aigi Põllu, Aljona Borovik ning Marii Lotta, tiimi assistent Birgit Naska. Eesti disaini ilu tõid nähtavale kaunid modellid Liis-Kristin ja Ave (MJ Model Management), Ellu ja Erko (AL Model Management) ning Aasmäe, Kreeta ja Ken (E.M.A). Filmil aitasid teoks saada Kaubamaja, EFBA, EDL, EDH ning osalevad disainbrändid.

Eesti disaini- ja moefilmist “Northern Spirit” leiab Roberta Eineri, Tanel Veenre, Tiina Talumehe, Kristina Viirpalu, Oksana Tanditi, Anu Samarüütli, Ivo Nikkolo, Baltmani, Montoni, Elmet Treieri, Sangari, Uncle Pauli, Framed by Karl, Riina O, Stella Soomlaisi, D’Difference’i ning Mari Masso tooteid.

Septembris valmivat filmi kasutatakse Eesti disaini-, moe- ja iluvaldkonna tutvustamiseks rahvusvaheliselt, samuti Eestis toimuvatel suurüritustel. Lähiajal jõuab film Disainiööle, aga ka Torontosse, Londonisse ja Pariisi.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar