Ürgsed habemikud

Võtsime nõuks tutvustada kõikidele oma lugejatele üht tõeliselt mehelike fotode tegijat. Selleks tegime juttu vabakutselise kunstniku Terje Taltsiga, kes on tuntud oma fantaasiaküllaste ning unenäoliste fotode poolest, mille fookuses on (üllatus-üllatus!) ürgselt mehised habemikud.

TerjeTalts 1Talv Ürgsed habemikud

Foto: Terje Talts

„Kogusin kokku seltskonna, kellel on hea karvakasv ja avatud huumorimeel,” räägib Terje.

TerjeTalts 1M6irakarud Ürgsed habemikud

„Pildistamisel saime kõvasti nalja ja kahtlemata ka külma. Kari poolpaljaid meres röökivaid mehi meelitas kohale ka suure hulga publikut ‒ modellide versiooni järgi lausa mitukümmend uudistajat, kes piidlesid seda ilmaimet minu selja tagant ning tegid omakorda ohtralt pilte. Modellid püüdsid samal ajal veepinnal püsida ning visklesid tugeva lainetuse tõttu loodusjõudude meelevallas.”

TerjeTalts 1Kevadekuulutajadveeb Ürgsed habemikud

 

Kuna seltskonna esimene sessioon oli äraütlemata vahva ning emotsionaalselt ergastav, kohtuti peagi taas ning nüüdseks on juba valmimas seeria aastaaegadest. „Fotol olevate uhkete habemete omanikud on tegusad, edumeelsed ning adekvaatsed persoonid. Tuleme ikka ja jälle õhinaga kokku, et nautida head seltskonda ning nalja,” märgib Terje.

TerjeTalts 1Sügisannidveeb Ürgsed habemikud

 

Lisaks fotograafiale armastab Terje tegeleda ka paberikunstiga ning valmistab romantilisi unenäopüüdjaid. Kiika Facebookist lisa tema tegemiste kohta: Terje Taltsi looming.

Lisa kommentaar