Ainulaadset teenust pakkuv ehtepood

Septembris avas Viru Keskuses uksed uus GIVEN by GRENARDI ehtepood, kus esmakordselt Eestis pakutakse klientidele võimalust tasuda ehete eest osade kaupa, sealjuures ei lisandu hinnale ei intresse ega muid lisatasusid. Uus teenus on eriti abiks pulmade ja muude tähtpäevade ajal, kui lühikesse perioodi koguneb palju kulutusi, kuid võimaldab ehtesõpradel ka aastaringselt kauneid ehteid soetada ilma korraga liiga suurt summat välja käimata.

Given 1024x682 Ainulaadset teenust pakkuv ehtepood

Fotod: Maksin Toome

“Meil on tõeliselt hea meel, et saame ehtesõpru nüüdsest veelgi suurema valikuga ning Eestis sellise ainulaadse teenusega rõõmustada. Kutsume kõiki uute sügistalviste kollektsioonidega tutvuma ning endale või kallitele inimestele kingituseks kauneid ehteid valima,” rääkis Julia Šandra, GIVEN Eesti juhataja.

GivenbyR 1024x682 Ainulaadset teenust pakkuv ehtepood

 

GIVEN by GRENARDI valik keskendub eelkõige taskukohases hinnaklassis kaasaegsetele moeehetele. Uudse kontseptsiooniga pood võimaldab külastajatel vabalt ehtevitriinide vahel uudistada, kaotades traditsioonilised müüjaid ja kliente eraldavad letid.

Sügistalvised trendid toovad Julia Šandra sõnul ehtemaailma geomeetria, futurismi seotult kosmoseteemaga, ketikujulised kaunistused ning silmatorkavad, massiivsed käevõrud ja kõrvarõngad. Samas ei ole kuhugi kadunud ka paljude ehtesõprade lemmikud, pärlid, mida sel hooajal tuleks eelistada kas üsna minimalistlikus vormis või siis juba mahuliste ja ekstravagantsetena. “Moes on ümmargused, kolm- ja nelinurksed ehted, aga ka kõrvarõngad, sõrmused, käevõrud ja ripatsid geomeetriliste kujundite või ornamendi kujul. Näeme seda trendi ka rõivastes, seega on nende ehetega ühtse tervikstiili loomine väga lihtne.”

GRENARDI on Lätis 2000. aastal loodud juveelipoodide kett, mille valikust leiab nii maailmanimega ehtebrändide kollektsioonid kui ka ettevõtte enda disainitiimi poolt väljatöötatud ehteseeriad Lilly Spring, Spring by Spring, Silvia, Shine, Due ja Op-la, mis arvestavad just siinse piirkonna tarbijate maitse- ja stiilieelistustega. GIVEN by GRENARDI motoks on anda veelgi rohkem meie jaoks erilistele inimestele – vabadust, koosveedetud hetki, põhjusi, miks kiusatusele järele anda, rahulolu iseendaga ja andmisrõõmu. GIVEN by GRENARDI poe leiab Viru Keskuse esimeselt korruselt.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar