Kehaga suhestuvad ehted

Inspireeritud selfist, rajab Darja Popolitova oma uue ehtekollektsiooniga Connectawman teed mitte ainult kunsti-, vaid ka ehtedisainimaailma.

darja1 Kehaga suhestuvad ehted

Fotod: Diana Pashkovich

„Selle kollektsiooniga soovisin „katta” tervet keha, mitte ainult kõrvarõngastega piirduda. Kaelakettidel on neli versiooni – väikestest ja tagasihoidlikest kuni ehteni, mis ulatub seljale. Jalavõrud on omaette suvine lisand. Ehted on valmistatud väga kergest metallist – alumiiniumist, mis ei muutu tumedaks. Kõrvarõngastel on ka hõbedane tihvt, mis käib kõrva. Neile, kellele meeldib rikkuda sarnasust, leidub ka asümmeetrilisi variante. Enda elu mõjutusi kaasates algab see tee alternatiivsele vormile keskendumisest, segades linna nektareid hedonismiga,’ räägib Darja.

darjap Kehaga suhestuvad ehted

 

Connectawmani tähelepanu on peamiselt pööratud digitaalsele nartsissismile, võrgutavatele isiksustele mida leidub Internetis. Darja tõlgendab seda maailma erinevate metallkettide ja nende kombinatsioonide abil. Käe- ja jalavõrud, kõrvarõngad ja kaelakeed on disainitud sellisel moel, et iga ehe suhestub kehaga.

darjapop Kehaga suhestuvad ehted

 

Sarja iseloomustavaks jooneks on irooniline sensuaalsus ja avameelsus.

Fotosessiooni jaoks tegi fotograaf Diana Pashkovich koostööd stilist Greta Lihtiga. Modell Nastja (Sage Management) toob riiete kihtidest vabanedes esiplaanile tundlikkust.

Uue ehteseeria valiku leiab TALI poest (Kotzebue 33, Tallinn).
Jälgi Darja tegemisi Instagramis ja Facebookis.

Lisa kommentaar