Maybelline tähistas sünnipäeva

Möödunud nädalal tähistas maailma üks edukamaid meigibrände Maybelline New York oma 100. sünnipäeva. Tallinna Kaubamaja ilumaailmas avati selleks puhuks üks Euroopa erakordseimaid ostuelamusi pakkuv müügiboks, tutvustati Maybelline Eesti uut jumestuskunstnikku ning heideti põgus pilk Maybelline’i värvikasse minevikku.

“Viimase 100 aasta jooksul on Maybelline inspireerinud naisi üle kogu maailma rõhutama oma ilu just endale iseloomulikul moel, “ sõnab Veronica Puhk, L’Oreal Eesti filiaali meigikatergooria tootejuht. “Maybelline New York jätkab kursil, mida on hoitud juba esimeste ripsme- ja kulmutoodete läbimurde aastatest – nihutada harjumuslikest mustritest välja astudes ilutööstuse piire ning pakkuda innvovatiivseid tootelahendusi kõigile tarbijatele.”

Peegeldades endas New Yorgile omast energiat, mitmekülgsust ja vabadust, on Maybelline võtnud oma südameasjaks innustada naisi esile tooma oma kodumatut ilu. Ka järgmisel 100 aastal seab Maybelline eesmärgiks jätkata naiste inspireerimist ja innustamist isikupäraste väljendusviiside loomisel.

Maybelline New York pakub kõigile naistele võimalust mängida, avastada ja luua midagi erakordset. Tutuvu Maybelline New York’i uudistoodetega Tallinna Kaubamaja ilumaailmas ning hoia meigibrändi tegemistel kätt pulsil Facebookis.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar