Salapärased öised tiivulised

Tuntud ehtekunstnik Tanel Veenre rõõmustab kõiki kaunite ehete hindajaid värske kollektsiooniga „BATWOMAN“. Käsitsi valmistatud salapärased öised tiivulised täiendavad aprillis ilmavalgust näinud rõõmsavärvilisi ehtekollektsioone Hobumarjad ja Paradiisiviljad ning efektsetes värvides tagasituleku teinud populaarseid Kõrvamarjasid.

TVJ+Nahkhiired puit+ametüst+hõbe  1024x1024 Salapärased öised tiivulised

Foto: Tanel Veenre

„BATWOMAN on mõtteline jätk minu kolme aasta tagusele moe-ehete kollektsioonile Öölane, mis tookord leidis väga hea vastuvõtu. Nüüd on aga öised tiivulised tagasi hoopis müstiliselt salapäraste nahkhiirte kujul, mis sobivad suurepäraselt suveöödesse kandjat kaunistama,“ rääkis Tanel Veenre.

TVJ+Nahkhiired eebenipuit+oonüks+hõbe  995x1024 Salapärased öised tiivulised

 

Kollektsioonis on materjalidena kasutatud väärispuitu ning iluduste sabad on sillerdavatest ehtekividest: mäekristallist, ametüstist, oonüksist. Kollektsiooni kuuluvad peale kõrvarõngaste ka kaelaripatsid ja mansetinööbid. Ehete hinnad jäävad vahemikku 35-175 eurot ning on saadaval nii Tanel Veenre veebipoes www.tvj.ee kui ka värskelt avatud Embassy of Fashion stuudiopoes (Tatari 6), kuhu võib tulla uudistama tööpäeviti kell 10-18.00.

Tanel Veenre on rahvusvaheliselt tunnustatud ehtekunstnik, kelle omanäolise käekirjaga kollektsioone on tutvustatud ehtegaleriides üle maailma Berliinist Bangkokini ja Amsterdamist Santiagoni.

Lisa kommentaar