Tanel Veenrel valmis uus ehtekollektsioon

Tanel Veenre klassikaliselt ajatu ehtekollektsioon on valminud käsitööna ja täiuslikkuseni viimistletud. Põhiosa moodustavad mitukümmend eri mudelit kõrvarõngaid, mida täiendavad hapralt elegantsed kaelaripatsid, prossid ja mansetinööbid. Värske sügistalvise kollektsiooni läbivaks motiiviks on merihobu.

„Merihobu on minu jaoks müütiline olend, kes aitab tuua reaalsusesse killu unistustest. Nad on korraga graatsilised ja ebamaised. Tegemist on igavikulise, klassikalistele ajatutele väärtustele rõhuva kollektsiooniga, mis tundus tänases hirmudega varjutatud maailmas kuidagi vajalik,“ ütles Tanel Veenre.

Kollektsioonis on materjalidest kasutatud hõbedat – nii puhast, kullatud kui tumendatud – ning filigraanselt lihvitud ehtekive nagu mäekristall, tsitriin, roosa kvarts jne. Ehteseeriast ei puudu ka vigur: osa kive on disainer asendanud smaragd-mardikatega. Ehete hinnad jäävad vahemikku 95-200 EUR.

Tanel Veenre ehted 2014 talv 23 1024x938 Tanel Veenrel valmis uus ehtekollektsioon

Kollektsioon ilmub peatselt Embassy of Fashion veebipoodi www.moesaatkond.ee, kuid huvilised saavad sellega lähemalt tutvuda ka Embassy of Fashion Tatari tänava ateljees kohapeal, tööpäeviti kell 10-18.00. Sellel neljapäeval korraldavad sealsed disainerid kõigile kaunite kleitide ja ehete huvilistele Moebazaari, mille raames kõik Tanel Veenre varasemad kollektsioonid on saadaval erihinnaga.

 

Tanel Veenre on rahvusvaheliselt tunnustatud ehtekunstnik, kelle omanäolise käekirjaga kollektsioone on tutvustatud Riia ja Moskva ehtegaleriides, aga ka Berliinis, Bangkokis, Taiwanis ja Sao Paolos.

Lisa kommentaar