Hall tunnetus

Disainer Eve Roosna on välja tulnud uue kollektsiooniga „2022”. Rõhuasetus on  detailidel, kus iseloomulik harmoonia mugavuse ja elegantsuse vahel toob esile kandja isiksuse. 

7 2 1024x680 Hall tunnetus

Fotod: Triinu -Liis Rahe

„Eestis on palju halli. Kindlasti pole see kole, vastupidi, see inspireeris mind. Hallid ilmad, mis jätavad rohkem aega mõtisklemaks asjade üle, mis on tähtsad, ja väärtustamaks rohkem olulist meie elus. Kollektsiooni kandja on kindlasti tulevikuinimene – avatud mõtleja, kellel puuduvad ühiskonnas eeldatavad raamid, ta on isemõtleja,” kommenteerib Eve ning lisab, et domineerivaks materjaliks on naturaalne vill, mis on meie kliimas praktiline. Salapära lisab villa sisse kootud hõbedane ja kuldne niit.

2 9 680x1024 Hall tunnetus

 

Kollektsioon on üles pildistatud äsja avatud futuristlikus David Patrice’i salongis. Pildistamise koht valiti eelkõige selle järgi, et see haakub kollektsiooni ideega ja annab edasi hõngu, kus on valdav skandinaavialik minimalism – kõrged laed ja palju õhku.

7 9 680x1024 Hall tunnetus

Modell: Liis Tulev
Juuksur: Patrice HAIR – French Hair Artist, Educator
Meik: Triinu- Liis Rahe
Ehted: Katrin Veegen Jewellery / Ehted
Jalanõud: TOKU

9 5 1024x680 Hall tunnetus

 

Tooted jäävad hinnavahemikku 50–200 eurot ning selle kollektsiooniga saab lähemalt tutvuda ER Boutique’is , Roosikrantsi 16.

Lisa kommentaar