Hetke lummuses

Kodumaisel moemärgil Varkki on valmis saanud uus sügis-talvine kollektsioon „Hetke lummuses”, mis on enim inspiratsiooni ammutanud klassikalisest muusikast. Disainer Jaana Varkki sõnul kuulas ta rõivaid luues palju näiteks Arvo Pärdi loomingut. „Kaunis meloodia, erinevad rütmid ja põnevad kontrastid mõjutasid minu kanga- ja lõikevalikuid. Usun, et muusikalummuses tekkinud meeleolud kandusid edasi ka valminud kollektsiooni.”

Uus kollektsioon on põhivärvidelt külm hõbedane hall ja asfaltitooni must, mida täiendavad erksad punased ning kollased toonid. Olulised on erinevad ruudud ‒ pehmed, mahulised, struktuursed ja värvilised.

Rõivad on avara joonega, andes kandjale võimaluse miksida tooteid kitsamate siluettidega. Kollektsioonist leiab naiselikke pluuse, sirgelõikelisi pükse, taljet rõhutavaid pilkupüüdvaid kleite ja seelikuid, avara joonega sügiseseid mantleid ja põnevaid keepe.

VARKKI on kodumaine moebränd, mille tooted on loodud enesekindlatele naistele, kes julgevad eristuda ning oskavad väärtustada moeloomingu unikaalsust.

VARKKI kollektsioon on müügil

Eesti Disaini Maja
Kalasadama 8, Tallinn

VARKKI Moestuudio
Tatari 64, Tallinn
Vajalik ette teatamine: jaana@varkki.com

Namarie Müürivahe 21, Tallinn

Veebipood Siison

Lisa kommentaar