Legendaarne ERKI Moeshow toimub sel laupäeval!

Juba homme, 11. juunil jõuab publiku ette Eesti Kunstiakadeemia tudengite poolt korraldatav vabariigi värvikaim moesündmus ERKI Moeshow. Seekord jällegi oma loomekodus Eesti Kunstiakadeemias aset leidev moevaatemäng ootab külalisi alates 17.00 ning sõu algab kell 18.00.

ERKI2021 Martin Buschman 1024x682 Legendaarne ERKI Moeshow toimub sel laupäeval!

Fotod: Martin Buschmann

“ERKI Moeshow salarelv on üliõpilaste isetegemine. Sündinuna nõukogude ajal moe ja teiste erialade üliõpilaste nii öelda iseseisvatest töödest on ERKI Moeshow’l tänaseni tunda sunni puudumine ja leidlikkus, tudengite tegutsemisrõõm iseseatud sihtide saavutamisel, ” kirjeldab ERKI Moeshow ajas püsinud võlu, Eesti Kunstiakadeemia rektor Mart Kalm.

Nii nagu kahel eelneval aastal, jõuavad ka seekord moelavastused publikuni läbi showcase’ide. Selleaastase moeetenduse teeb aga eriliseks catwalki tagasitulek ning selle liitmine muidu performance stiilis sündmusele. Nii jaguneb seekordne moeetendus kaheks vaatuseks, mille vahel on 30 minutiline paus. I vaatus algab kell 18.00 ning selle vältel saab I vaatuse kollektsioone näha catwalkil, samal ajal on II vaatuse kollektsioonid aga showcaseidesse jagunenud. II vaatuse ajal on see vastupidi: showcaseid lõpetanud II vaatuse kollektsioonid suunduvad catwalkile ning I vaatuse kollektsioonid showcaseidesse. Sellepärast, et midagi nägemata jääb, muretsema aga ei pea! Pärast vaatuste lõppu näeb kõiki kollektsioone veel omakorda 30 minuti jooksul showcaseides. Võitja kuulutatakse välja kell 21.00. Pärast seda on kõik moehuvilised oodatud kultuuriklubisse Uus Laine, kus toimub ERKI Moeshow järelpidu!

ERKI2021 Martin Buschmann 1024x684 Legendaarne ERKI Moeshow toimub sel laupäeval!

I vaatus – Siim Oja, Merily Mikiver & Marion Mölder, Nele Kurvits, Anastasia Pjatakova, Eneken Johanson, Laura Luize Valtere, Ron-Jonas Verlin.

II vaatus – Johanna Mauer ja Brigita Kasemets, Alice Pärtelpoeg, Joanne-Heleene Sõrmus, Liis Laanisto, Romet Kaljo, Grete Laba, Mairo Seire.

Ära jää ilma 40ndat sünniaastat tähistava ERKI Moeshow 2022 juubelisündmusest ning soeta pilet SIIT.

Lisa kommentaar