Lustlik lastemood

Moekuulutaja raames toimunud moeetendus lastele oli lõbus ja vahva nagu alati. Stilist Kirsi Altjõe oli pannud kokku rõõmsad ja värviküllased komplektid, milles lapsed ennast tõeliselt hästi tundsid. Kirsi sõnul ongi see lastemoe puhul kõige olulisem, et lapsed ennast ülimalt mõnusalt tunneksid. Peale selle on stiilide kokku sobitamine trendikas ning kõige moekama tulemusega saab hakkama laps ise.

Stilist Kirsi Altjõe annab väikestele moehuvilistele mõned stiilivihjed

„Kõige olulisem on lastemoe juures mugavus, et lapsel oleks mõnus liikuda, et ta tunneks end hästi ning saaks soovi korral samas riietuses ronida puu otsa või sõita rattaga. Kui aga rääkida trendidest, siis põnevaks suunaks on erinevate stiilide sobitamine – pidulikud rõivad võib kokku sobitada sportlikega, klassikalisele komplektile aga juurde lisada neoonvärvi sportlikud jalanõud,” soovitab Kirsi. „Ilmselt saavad kõige paremini sellise loomingulise lähenemisega hakkama lapsed ise. Laske neil endale sobivad rõivad ja aksessuaarid välja valida, olgu tulemus nii pöörane kui tahes, ning teie ees seisab rõõmus ja moodne laps!”

Kirsit oli seekordset moeetendust kokku pannes inspireerinud ka tänavakultuur: rulad, rulluisud, hüppenöörid ja keksukummid. „Tahan, et see show oleks ‘päris’, et lapsed ja nende vanemad saaksid tõesti inspiratsiooni ning julgust olla nemad ise ning leiaksid mõned uued margid või rõivaesemed oma garderoobi kevadiseks muutma.”

Värvidest on trendikad kuldne, hõbedane ning üldse läikivad toonid. „Ei ole nii, et jõulud läbi ja paneme kulla-karra kappi uut talve ootama, seekord tuleb kõik sillerdav ja läikiv ka kevadesse ja suvesse kaasa,” kinnitab Kirsi. Silmailu lisavad lõheroosad, virsikuoranžid, mererohelised ning sidrunikollased rõivad ja aksessuaarid. Rõivaste dekoreerimisel eelistatakse originaalseid disaine, näiteks vaba käega joonistatud loomafiguure või merelaineid. Pere pesamunade garderoobidesse on trügimas ka hõimurahvaste mustrid, mis pärinevad Mehhikost või Aafrikast.

Lisa kommentaar