Mida talvehooajaks osta?

Iga moemaailma hooaeg toob uusi trende, mis leiavad oma koha paljude stiilsete inimeste garderoobis. Nostalgilisest klassikast kuni ülijulgete imidžimuutusteni – just Black Friday on suurepärane võimalus oma garderoobi uuendada. Mis võiks olla veel ahvatlevam kui võimalus soodsalt oma riietusega katsetada?

See talv on eriline: maailm on tasapisi naasmas oma tavapärasesse rütmi ning üritustel ja inimestega suheldes on näha palju eredat ja esteetilist stiili. Samas pole kindlasti vähem stiilne ka kodus olles avastatud mugavus. Kuidas valida riietuses õigeid detaile, et silma paista ja moega kaasas käia? Oleme koos ZALANDO meeskonnaga välja valinud selle talve kõige populaarsemad trendid ainulaadsete stiilide jaoks.

Mustrite mitmekesisus

Triibulised särgid või ruudulised seelikud on juba populaarsed trendid, kuid sel talvel kutsume üles eksklusiivsete mustrite otsingul veelgi kaugemale minema. Valik on lai: garderoobis leiavad oma koha nii massiivsed ranged jooned kui ka originaalne abstraktsus. Lisaks tasub mõelda lillemustritele, mis pole ideaalsed mitte ainult soojal aastaajal: romantilised motiivid lisavad stiilile elujõudu ja erksust, mis on moodsad aasta ringi.

Mida tasub valida:

Ruudulised oversized särgid ja üleriided

Picture 1 Mida talvehooajaks osta?

 

Picture 2 Mida talvehooajaks osta?

Mustrilised laieneva/sirge siluetiga püksid

Picture 3 Mida talvehooajaks osta?

Lillelised mantlid

Picture 5 Mida talvehooajaks osta?

 

Picture 6 Mida talvehooajaks osta?

 

Kõikjale sobiv nahk

Võib tunduda, et nahast detailide jaoks on vaja julgust, kuid siiski mitte sel talvel – disainerid pakuvad äärmiselt laia valikut selliseid riideid, ning stilistid annavad detailide kombineerimisel palju vabadust. Konservatiivsemad fashionistad eristuvad massist, valides nahast klassikalise siluetiga seeliku või püksid. Neil, kellele meeldib eksperimenteerida, tasub proovida ka kleite, jakke või isegi särke. Ka värve on palju, alates tavalistest mustadest ja pruunidest toonidest kuni erksate toonide või mustriteni.

Mida tasub valida:

Püksid ja retuusid

Picture 7 Mida talvehooajaks osta?

 

Picture 8 Mida talvehooajaks osta?

 

Erinevat tüüpi kleidid

Picture 10 Mida talvehooajaks osta?

 

Picture 12 Mida talvehooajaks osta?

 

Seelikud ja lühikesed püksid

Picture 13 Mida talvehooajaks osta?

 

Picture 15 Mida talvehooajaks osta?

 

Särgid ja särgi tüüpi jakid

Picture 16 Mida talvehooajaks osta?

 

Erksad värvid – ka talveks

Tavaliselt seostame talve külmade või tumedate toonidega. Kahtlemata näevad sellised kombinatsioonid suurepärased välja ja nendega võib luua kõikjale sobiva eksklusiivse stiili. Kui aga loodusest värvid otsa saavad, tasub neid riietusele rohkem lisada. Sellel hooajal julgustavad disainerid ja stilistid lisaks lihtsalt erksate toonide kandmisele ka kombineerima esmapilgul täiesti omavahel sobimatuid värve. Kuid nagu igal pool, on ka siin vaja mõõdukust. Vali välja 2-3 tooni ning sobita omavahel ühevärvilisi, ühtlase tekstuuriga või korrapärase geomeetrilise mustriga riideid.

Mida tasub valida:

Neoonilaadsed toonid

Picture 20 Mida talvehooajaks osta?

 

Kontrastsed värvid

Picture 24 Mida talvehooajaks osta?

 

Ära külmeta, ole stiilne

Meie talvine temperatuur kõigub korralikult ning talveriiete valikul on väga oluline, et need oleksid soojad. Londoni, Milano või Pariisi stiilsed kombinatsioonid ei sobi tõesti sellise ilmaga. Nii tekib ka dilemma: kuidas mitte ära külmetada ja näha samal ajal suurepärane välja? Sellel hooajal rõõmustavad meie stiilseid kaasmaalasi mitmed trendid: lisaks kohevatele jakkidele, mis on moe Olümpusele naasnud, on garderoobi must have ka erinevad kudumid. Kõige tähtsam on neid julgelt kombineerida, et luua eriti trendikas kihiline efekt.

Mida tasub valida:

Massiivsed ülerõivad
Picture 25 Mida talvehooajaks osta?

Suure mustriga kampsunid

Picture 28 Mida talvehooajaks osta?

 

Kootud kleidid

Picture 33 Mida talvehooajaks osta?

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar