Minimalistliku DNA-ga rõivabrändi digitulek

Täna, 20. oktoobril, lansseeritakse digitaalselt värske rõivabrändi August esimene, kevad-suvi 2015 kollektsioon.

 Minimalistliku DNA ga rõivabrändi digitulek

Foto: Maiken Staak

August liidab endas looduslikud kangad ja uuendusliku rõivadisaini, lähtudes loomisprotsessis harmooniast mugavuse, praktilisuse ja stiili vahel. Augusti värvipalett on tasane, vormid puhtad ja läbimõeldult minimalistlikud, toetades rõiva funktsionaalsust ja kvaliteeti. Kevad-suvi 2015 kollektsioon koosneb enamjaolt naturaalsetest ja looduslikult puhastest kangastest, mis on tähistatud GOTS-sertifikaadiga. Kõik tooted valmivad Eestis.

Järgmise aasta kevad-suvine kollektsioon kõnetab kõiki, kes hindavad jätkusuutlikku mõtteviisi ja kergelt kombineeritavat, igasse hetke sobivat elegantset altervatiivi rõivaesemes. Liikumist ja progressi jaatav kollektsioon koosneb 15 naistele ja 4 meestele mõeldud rõivaesemest.

 Minimalistliku DNA ga rõivabrändi digitulek

 

Augusti moebrändi taga seisab rõivadisainer Äli Kargoja, kes on lõpetanud maineka Studio Bercot moekooli moedisaini erialal Pariisis ning töötanud Nicolas Andreas Taralise ning Maison Martin Margiela ateljeedes. Äli on paljudele varem tuttav eduka modellina ning 2012. aastal turule jõudnud kodumaisest disainiduost Projekt. 2014. aastal alguse saanud idee oma rõivabrändist jõuab nüüd Augusti debüütkollektsiooni näol laiema publikuni.

Augusti esmaesitlus toimub esmaspäeval üle veebi aadressil www.studio-august.com. 28. oktoobrist on Augusti kollektsiooni võimalik soetada kauplusest Reede (Rotermanni 5). Detsembrist on kõiki komplekte võimalik tellida Augusti veebipoest.

Jälgi Augusti tegemisi Facebookis ning Instagramis @studioaugust.

Lisa kommentaar