Rohkevärvilised lillemustrid

2. augustil esitles moekunstnik Tiina Talumees Arensburg Boutique Hotelli Päikeseterrassil popuriid tootemargi TIINA by Tiina Talumees käesoleva aasta suve-ja sügiskollektsioonidest. Lisaks silmailule oli külalistel võimalik Grete Paia muusika taustal nautida ka mitmekäigulist õhtusööki.

Pärast edukat “TIINA by Tiina Talumees” moeshow´d möödunud suvel otsustati koostööd jätkata ja moeetendused on saanud traditsiooniks Arensburgis, kus kohtuvad mood, muusika ja maitsenaudingud.

„TIINA by Tiina Talumees” on väikeseeria bränd, mille puhul  valmivad tooted  ka erinevatesse suurusnumbritesse. Tegu on Tiina Talumehe enda  rõivakogemusel baseeruva brändiga ehk aegade jooksul on tekkinud disaineril palju lemmikuid, mis loovad tervikliku ja toimiva riidekapi. Kollektsioonid koosnevad väga praktilistest  ja palju kasutusvõimalust  pakkuvatest drapeeritud jerseykleitidest. Olles küll kergelt puudutatud hetke moetrendidest, baseerub rõivabränd „TIINA“ ennekõike siiski ajatul klassikal.

“TIINA” erineb suuresti disaineri piduhõngulistest couture-kollektsioonidest, seda just oma praktilisuse, kasutusvõimaluste ja ka soodsama hinna poolest. Toodete hinnad jäävad vahemikku 130 – 270 eurot.

Valmistooteid saab osta Talumehe stuudiost aadressil Rotermanni 5 / Roseni 10 ja Tallinna Kaubamajast.

Lisa kommentaar