Skandinaavialikult soe

Woolish on välja tulnud uue kollektsiooniga, mille helge meeleolu viib meid kevadele lähemale.

lepa kolakojas Skandinaavialikult soe

Foto: Laura Arum-Lääts

Äsja müügile jõudnud kollektsioonist leiab midagi igale maitsele – esindatud on klassika, lihtsamad ja lohvakama lõikega mudelid, samuti kõrge kraega kampsunid. Värvigammast on esikohal selle hooaja trendivärv lilla oma erinevates varjundites ning kevadehõngulised mudelid on kergesti kombineeritavad garderoobi teiste esemetega.

lepa Letilv Skandinaavialikult soe

 

„Kudumeid soovitame kanda kauni plissee- või pliiatsseelikuga. Eest lahtised kudumid sobivad nii pükste kui ka kleidi peale. Endiselt on domineerivaks esemeks eelmise aasta hitt-toode – kimono stiilis kudum. Minimalistlik, kuid samas lustlik stiil viivad mõtted 1950–1960. aastate funk’i ja rock`n`roll’i ajastusse,” kommenteerib uut kollektsiooni brändi eestvedaja ja disainer Anna Siimu.

lepa HubbaBubbav Skandinaavialikult soe

 

Woolishi kollektsiooni esemed koosnevad 100% Inglise lambavillast, tagades rõivaste kõrge kvaliteedi, soojuse ja esinduslikkuse. Uuendusena on valikusse lisandunud tooted, mis on 70% puuvillast ja 30% lambavillast. Märksõnadeks on pehmus ja kergus, skandinaavialik minimalism.

lepa Piimavuntsv Skandinaavialikult soe

 

Kollektsiooni pildistamine toimus Haapsalus asuvas Kuursaalis. Koha mõttes on Haapsalu üks disainer Anna lemmiklinnu, samuti on Kuursaal arhitektuuriliselt väga lummav. Haapsaluga on vanaisa kaudu seotud ka brändi modell ja reklaamnägu Lepatriinu (Triinu Paomets). See kõik andis kollektsiooni pildistamisele suurema mõtte ja emotsionaalse väärtuse. Lepatriinu on olnud Woolishi esindusnäoks umbes aasta, kandes endas brändi ideoloogiat.

lepa Toolid2v Skandinaavialikult soe

 

„Triinu  on lihtsalt nii woolish – särav, karismaatiline nagu kameeleon, mitmekülgne, ilus ja lihtne isiksus. Ta kannab ka päriselt meie tooteid ning armastab neid. Oleme oma valitud meeskonnaga: fotograaf, modell ja meikar väga rahul. Meil on selline sarnane vaatenurk ja  leiame ühise keele,” kirjeldab Anna oma partnereid.

Kollektsiooni saab osta kodulehelt www.woolish.ee, stuudiopoest Veerenni 24, Teele Tarbedisain, Les Petites, Noos, Pallopson, Siluett.

Lisa kommentaar