Tallinn Fashion Weeki piletid on tänasest müügil!

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab astet juba sel kuul, 19.–20. märtsil, tuues juba kaheksateistkümnendat korda lavale nii kodumaa tippdisainerid kui ka siinse moemaastiku uued ja värsked tegijad. Piletid on tänasest müügil Piletilevis.

MammuCouture TiinaAnnamaa 819x1024 Tallinn Fashion Weeki piletid on tänasest müügil!

Mammu Couture. Foto: Tiina Annamaa

Suurejoonelisel ja kahtlemata vaatemängulisel moevaatemängul toovad parimad kodumaised moeloojad kahe päeva vältel lavale kevadmoe, mis hakkab dikteerima kohalikku moemaastikku.

Kevadise Tallinn Fashion Weeki programm saab avalöögi 19. märtsil noorte ja tuliste moeloojate Tim Bluzi ja Hõbenõelaga pärjatud Katrin Aasmaa moeetendustega. Neile järgnevad Alexanderling, Mammu Couture, Tallinn Design House ja Kirill Safonov.

Moenädala teise päeva juhatavad sisse Mariliis Niine, Cärol Ott ja Virtuoza by Liisi Tui. Noored moeloojad annavad järje üle Embassy of Fashion moemaja disaineritele Riina PõldroosileKetlin Bachmannile, Aldo Järvsoole ja Tanel Veenrele. Moenädalale panevad uhke punkti Marilin Sikkal ja Kristina Viirpalu.

KristinaViiraplu 682x1024 Tallinn Fashion Weeki piletid on tänasest müügil!

Kristina Viirpalu

Kahepäevane kevadmoest ja andekatest talentidest tulvil Tallinn Fashion Week toimub esimest korda Tallinnas Swissotelis.

Tallinn Fashion Weeki piletid on saadaval Piletilevis ja üritusel kohapeal.

Tallinn Fashion Weeki programm Swissotel, Tallinn

Neljapäev 19.03
18.00 Tim Bluz, Katrin Aasmaa
19.30 Alexanderling, Mammu Couture
21.00 Tallinn Design House, Kirill Safonov

Reede 20.03
18.00 Mariliis Niine, Cärol Ott, Virtuoza by Liisi Tui
19.30 Riina Põldroos, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Tanel Veenre
21.00 Marilin Sikkal, Kristina Viirpalu

Lisa kommentaar