Tartus kuulutati moodi

Tartu Kaubamaja keskus oli kolm päeva täis moodi, muusikat ja ilu – toimus suurejooneline moe- ja iluüritus Moekuulutaja. Reedel ja laupäeval tutvustasid algava hooaja olulisemaid sügistrende stilistid Aljona Eesmaa, Piret Vapajeva ja Piret Sootla.

Moeblogija ning stilist Aljona Eesmaa soovitab algavaks hooajaks heledaid toone. “Tänavu sügisel paelub mind väga heledate esemete trend ning Moekuulutaja etendusele valisin komplekte, kus on suurem rõhk klassikalisematel kombinatsioonidel, kuid sügisele ehk värskemas värvivarjundis,” kommenteerib Aljona.

Kaubamaja stilist Piret Vapajeva sõnul on sel sügisel kõige populaarsem, kui riietad ennast pealaest jalatallani ühte värvi. “Üks trendikamaid toone on kahtlemata öösinine – see on väga luksuslik ning elegantne,” sõnab Piret. “Lisaks on sügisele sobivalt tagasi ka veinipunane, mille juurde sobitatakse kastanipruune toone.”

Stilist Piret Sootla sõnul peitub võlu lihtsates lõigetes. “Minimalistlikke rõivaid saab vajadusel glamuursemaks muuta eriliste ehetega,” kinnitab Piret. “Meestemoes toimub aga tõeline mustrite festival.”

Kokkuvõtvalt soovitavad stilistid: lihtsaid lõikeid, öösiniseid ja heledaid toone!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar