Tiina Talumehe ajatu klassika

Moekunstnik Tiina Talumees esitles Saaremaal Arensburgi hotelli päikeseterrassil prêt-à-porter tootemargi Tiina by Tiina Talumees uut kollektsiooni.

Showl musiteerisid Maria Väli (vokaal) ja Britta Virves (klaver). Menüü koostas Arensburgi restoranide peakokk Eneli Kreem. Lisaks hõrkudele roogadele ergutasid maitsemeeli   Dunker Estonia veinid ja Laurent-Perrier Champagne. Modellide meigi autoriteks olid Jane Sõrm ja Nora Nurk. Soengud tegid Evelin Mitt ja Lembi Kaal.

Tiina by Tiina Talumees on väikeseeria tootemark, mille puhul valmivad erinevate suurusnumbritega rõivad. Tegu on Tiina Talumehe enda rõivakogemusel baseeruva margiga ehk aegade jooksul on disaineril tekkinud palju lemmikuid, mis loovad tervikliku ja toimiva riidekapi.

Kollektsioon koosneb praktilistest  ja erinevaid kasutusvõimalusi pakkuvatest drapeeritud jersey-kleitidest. Kleidid on suunatud elegantsi hindavale, haritud ja sotsiaalselt aktiivsele naisele, kes tunneb huvi moe ja disaini vastu. Kliendina nähakse stiilitundlikku naist, kelle igapäevane töökeskkond eeldab tavapärasest pilkupüüdvamat ja isikupärasemat riietust, mis garanteerib šiki välimuse nii päeval kui õhtul. Rõivamargi Tiina by Tiina Talumees kollektsioonid baseeruvad ajatul klassikal, mida on kergelt puudutatud hetke moetrendidega.

Tiina by Tiina Talumees erineb suuresti disaineri piduhõngulistest couture-kollektsioonidest oma praktilisuse, kasutusvõimaluste ja soodsama hinna poolest. Toodete hinnad jäävad 145–270 euro vahemikku. Valmistooteid saab osta Tiina Talumehe moestuudiost aadressil Rotermanni 5 / Roseni 10 ja Tallinna Kaubamajast Eesti disainerite nurgast.

Lisa kommentaar