Urbanistlik elegants

Eesti rõivabrändi August neljanda, kevad-suvi 2017 kollektsiooni keskmes on praktiliste töörõivaste hõnguga elegantsed siluetid, millele lisavad isikupära unikaalsed hoolikalt valitud ning jätkusuutlikult toodetud kangad – erilised variatsioonid bambuskangast kuni Augustile omase sertifitseeritud orgaanilise puuvillani. Esmakordselt kuuluvad kollektsiooni ka lambavillast kudumid.

AUGUSTSS17 770PX 1024x505 Urbanistlik elegants

Foto: Virge Viertek

Disainer Äli Kargoja taotluseks oli kammitsemata tänavamoe elementide vormimine sundimatult — shikiks tervikuks. “Põhjamaiselt lihtsa ning rahuliku üldmulje taga on keerulised lõikelahendused ning Augustile isikupärased rõivadetailid, pidades silmas eelkõige kandja mugavust varjutamata ta isikupära,” märgib ta. Kogu disainiprotsess ideest viimistluseni leiab aset Eestis.

AUGUST SS17 819x1024 Urbanistlik elegants

 

Uue kollektsiooniga saab tutvuda alates 27.oktoobrist Riia Moenädala ametlikus showroom’is 8Rooms Press Showroom. Poodidesse jõuab kevad-suvine kollektsioon 2017. aasta veebruarist.

AUGUST SS17  819x1024 Urbanistlik elegants

 

August on 2014. aastal loodud rõivabränd, milles ühinevad looduslikud kangad ning innovatiivne rõivadisain ning mis on pälvinud tunnustust nii kodumaiste tarbijate kui ka Eesti Moedisaini Liidu poolt. Augusti loojaks on eestlannast rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisaini alase hariduse Pariisis Studio Berçot moekoolis. Pärast kogemust Nicolas Andreas Taralise (Pariis) ning Maison Martin Margiela (New York) ateljeedes naasis Äli 2014. aasta märtsis kodumaale, et viia ellu oma visioon kaunist rõivadisainist.

Jälgi Augusti tegemisi Facebookis ja Instagramis.

Edasimüüjad –Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja, Reede, Sfäär, Tali, Eesti Disani Maja.

Lisa kommentaar