ZERO° esitles värsket kevadmoodi

Eesti moedisaini showroom ZERO° tutvustas värsket kevadmoodi. Sel kevadel on erilise tähelepanu all mugavus, garderoobi mänguline kasutamine ja erinevate stiilide kombineerimine. Moes on kõik, mis õhkab värskusest ja naiselikkusest ning kõlab kokku stiilsete ketside, baleriinade või sandaalidega. Värvidest võtavad võimust kevadised pastelsed toonid nagu helesinine, värske virsik ja roosa.

zero fotonr1 ZERO° esitles värsket kevadmoodi

Foto: Erlend Štaub

Mugavus ja oversized on moes! Helgetes toonides skandinaavialiku hõnguga komplekti muudab eriliseks oversized vest, mida saad vajadusel pealt ära visata. Lisades kontsakingad ja ehted võid otse töölt ka peole minna.

zero fotonr2 ZERO° esitles värsket kevadmoodi

 

Sel kevadel valitsevad kleidimaailmas naiselikud lõiked, õhulisus ja mugavad kangad. Värvigammas on mõnusalt värsked värvid nagu mahlane virsiku toon, pastelsed roosa ja helesinine.

zero fotonr3 ZERO° esitles värsket kevadmoodi

 

Naine, kes ei tunne end mugavalt kleiti või seelikut kandes, saab katsetada omanäolise urbanistliku stiiliga. Erinevate kihtide, materjalide ja värvidega mängides saad luua põneva ja stiilselt lohaka ilme.

zero fotonr4 ZERO° esitles värsket kevadmoodi

 

Neutraalsetes toonides tagasihoidliku komplekti saad hetkega eriliseks muuta silmapaistva detailiga, olgu selleks siis statement ehe, mõni aksessuaar või säravkuldne nahktagi. Tähelepanu on garanteeritud!

zero fotonr5 ZERO° esitles värsket kevadmoodi

 

Sel kevadel naudi tähelepanu, mängi piiridega ja lisa värskust värvidega. Ära karda kriitvalge ja roosa kombinatsioone, efektseid ehteid ning erilisi detaile.

zero fotonr6 ZERO° esitles värsket kevadmoodi

 

Eesti tippmoedisainerite looming ühes komplektis, moodustab elegenatse ja täiusliku ilme. Katseta julgelt naiselike kleitide kombineerimist ka ketsidega ning seo kuumal kevadpäeval pähe efektne sall.

zero fotonr7 ZERO° esitles värsket kevadmoodi

 

Stiilne komplekt tegusale ja liikuvale naisele. Vii pliiatsseelik kontorist välja ja kombineeri see mugava topi ning ketsidega, moodustades lihtsa, kuid silmapaistva outfiti.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar