Luues tasakaalu

Kas sa Woolishit tead? Oleme veendunud, et oled linna peal märganud nende lahedaid kudumeid või ehk ehtib su kodu mõni nende põhjamaiselt karge disainiga, ent oh-kui-mõnus-pehme padi või pleed. Juba 1. novembril kell 19.00 läheme külla inspireerivale abielupaarile Eigo ja Anna Siimule nende mõnusasse stuudiosse Baltika kvartalis (Veerenni 24).

Woolish 1024x682 Luues tasakaalu

Foto: Carolin Liis Metsla

Woolish on juba neljandat põlve tegutsev pereettevõte, mille ajalugu ulatub koguni aastasse 1928. Peale rõivaste disainib ja valmistab bränd ka kodusisustustooteid, mille puhul on lähtutud filosoofiast, et iga ese peab olema originaalne, eriline ning muutma päeva natukene paremaks. Mõnes mõttes toodavad brändi eestvedajad justkui endale – esemeid, mida ise kannaks ja kasutaks. Nad rõõmustavad, et on pildile pääsenud ja oma rolli Eesti rõivatööstuses leidnud. Eesmärk on seda kõike arendada ning üllatada esmalt iseennast ja muidugi kõiki nende praegusi ja tulevasi kliente ning sõpru, kes tahavad olla WOOLISH.

Varem teistes valdkondades tegutsenud paar on suutnud luua kolme lapse kõrvalt edukalt toimiva brändi. Salongiõhtul tutvustavad nad lähemalt Woolishi brändi ja ettevõtte loomisprotsessi laste kõrvalt – kuidas hoida tasakaalus pere- ja tööelu? Kuidas hallata kõike seda, mis kaasneb oma ettevõtte ja brändi loomisega, kasvatades samal ajal kolme aktiivset poissi ja hoides sealjuures toimivana ka oma paarisuhet?

„Pereettevõtlus toimub 24/7 ja see ei ole pluss ega miinus, vaid hea kombo, mille puhul info ja otsused liiguvad kiiresti. Kui sa teed midagi, mida sa tahad ning mis sulle meeldib, siis on väga äge näha oma tooteid inimeste kodudes või tänaval „ringi jalutamas”,” kirjeldab Anna pere ja ettevõtluse ühendamist positiivses võtmes.

Tänavu õnnestus esimest korda näidata Woolishi loomingut ka Tallinn Fashion Weekil. Kohtumisel kõneldakse lähemalt selleks valmistumise teekonnast ning kollektsiooni saate uudistada allolevast galeriist.

Salongiõhtu osalustasu on 15. eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee.

Kõigi külaliste vahel loosime ühe mõnusa Woolishi komplekti ning sel õhtul hinnad -20%.

Woolishi tegemiste ja toodetega saab end kursis hoida, külastades nende veebilehekülge või kiigates Facebooki.

Lisa kommentaar