Antoniuse õue stuudiod avavad uksed

Antoniuse õues asuvad stuudiod avavad sel neljapäeval, 25. mail kell 16–20 külastajatele oma uksed. Avatud stuudiote päeva hakatakse korraldama iga kuu viimasel neljapäeval.

avatud stuudiod 01 1024x682 Antoniuse õue stuudiod avavad uksed

Foto: Wulcan Creative

Antoniuse õue perenaise Auli Solo sõnul on avatud stuudiote päevade korraldamise eesmärgiks pakkuda külastajatele kindlal ajal võimalust end Antoniuse õues toimuvaga lähemalt kurssi viia ja soetada midagi ainulaadset või teha mõni huvitav tellimus. „Kuna tööpäevadel on ka loomeinimestel väga tihe tööaeg ja ka stuudiod on tavapäraselt lahti just samal ajal kui kliendid tööl, siis teeme iga kuu viimasel neljapäeval stuudiote uksed lahti ja keskendume rohkem külastajatega suhtlemisele ja oma tegemiste tutvustamisele.“

Lutsu 3 ja 5 asuvad stuudiod on pikemalt avatud 25. mail, 29. juunil, 27. juulil, 31. augustil, 28. septembril ja 26. oktoobril kell 16–20.

avatud stuudiod 02 1024x379 Antoniuse õue stuudiod avavad uksed

 

Antoniuse õues ootavad külastajad sellised disainerid ja brändid nagu Alton, Xaos, Teenu, Kristel Suigussaar, Pürg, Etnowerk, Andron, 2NJORTH, Okka, Hele Padar, Helen Valk Varavin, Ardiisia, Saima Männo, Tasi, Savikoda ja Wulcan Creative.

Avatud on ka kohvik Jop-Antonius, kes pakub külastajatele, kes teevad Facebookis Jop-Antonius lehel check-in’i või hindavad Jop-Antoniust Facebookis või TripAdvisoris, ühe tasuta joogi (mimosa, kohv, mahl vmt).

Alates 22. juunist on neljapäevaõhtuid sisustamas ka kontserdisari „Muusikasuvi Antoniuse õues“, mille avakontserdil kell 20 esinevad Sandra ja Jalmar Vabarna.

Stuudiote kohta lähemalt: loovtartu.ee/antonius/stuudiod

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar