Eesti ehtedisainerite looming New Yorgis

Alates septembrist on New Yorgis ÜRO peahoone esinduspoes väljas kolm Eesti ehtebrändi – Anneli Tammik, Kaia Saarna ja MyaMoon.

URO peakorter New Yorgis 1024x1024 Eesti ehtedisainerite looming New Yorgis

Fotol ÜRO peakorter New Yorgis

“Eesti oma väiksuse, erakordse kultuuripärandi ja innovaatiliste lahendustega on paljude jaoks eksootiline riik. Just kaasaegne väljendus kombinatsioonis traditsiooniliste käsitöövõtetega oli märksõnadeks, kui ÜRO esinduspood tooted välja valis. Meil on väga hea meel, et Tallinn Design House’i vahendusel on kolm ehtebrändi Ameerika Ühendriikides esimese müügikoha leidnud ning avanud ukse ekspordiks. Eesti ehtebrändidel on välisturgudel potentsiaali, sest eristume masstootmistest autentsete käsitööna valminud ehete eksklusiivsusega. Usume, et Eesti disain leiab sooja vastuvõtu Ameerika Ühendriikides,” ütles Tallinna Loomeinkubaatori ja Tallinn Design House’i juhataja Anu Lõhmus.

Kaia Saarna Kadakamarjad Eesti ehtedisainerite looming New Yorgis

Fotol Kaja Saarna Kadakamarjad

“Hoolimata kaugest vahemaast on koostöö Eesti Vabariigi Peakonsulaadiga New Yorgis ning EAS-i välisesindusega ja Eesti kogukonnaga kohapeal sujunud suurepäraselt. Täname kõiki partnereid ning loodame, et hetkel käimasolev uute toodete valimine võimaldab peagi ÜRO esinduspoes näha veelgi laiemat valikut Eesti disainerbrändidest,” täiendas Lõhmus.

MyaMoon Breeze 682x1024 Eesti ehtedisainerite looming New Yorgis

Fotol MyaMoon Breeze

New Yorgis on esindatud Anneli Tammiku Snowflowers kollektsioon, Kaia Saarna Kadakamarja kollektsioon ning MyaMoon Breeze ehteseeria.

Anneli Tammik Lumelilled 1024x727 Eesti ehtedisainerite looming New Yorgis

Fotol Anneli Tammiku Snowflowers

ÜRO peahoone ja külastuskeskus New Yorgis on avatud külastajatele iga päev.

Lisa kommentaar