Talendid turul

Tallinn Music Week laiendab hoogsalt oma piire ja esmakordselt saab festivali raames külastada ka Eesti Disainikeskuse kureeritud kahepäevast Disainiturgu.

 Talendid turul

Fotol Marion Isabelle Varik

Juba neljandat korda toimuv ja aina suuremat populaarsust koguv Disainiturg leiab aset 2.-3. aprillil Kultuurikatlas (aadressil Põhja pst 27a). Katla avarates ruumides saab kahel päeval osta ja tutvuda Põhjamaade ja Baltikumi põnevaimate disainerite ja disainibrändidega.

HEBE Talendid turul

Fotol HEBE

Sel korral on turg suurem ja rahvusvahelisem – lisaks nii tuntud kui ka täiesti värsketele Eesti disaineritele on disainiturul väljas ka Põhja- ja Baltimaade disainerite ja disainibrändide looming. Hoolega selekteeritud toodete valik on turul lai ning osta saab nii rõivaid, aksessuaare, kotte, illustratsioone, sisustustooteid, mööblit, plakateid, vaipu, lasteriideid, plaate ning palju muud. Mitmed disainerid toovad disainiturule spetsiaalselt selleks tehtud eritooted.

Varm Country 1024x708 Talendid turul

Fotol Varm Country

Ostlemist-uudistamist turgutavad DJ-d, käsitöökohv ja tänavatoit ning letile tuuakse ka suur valik uusi ja kasutatud vinüülplaate. Samuti on tegevust ka pere pisimatele, kes saavad mõlemal päeval osaleda töötubades.

Turg on külalistele avatud:
laupäeval, 2. aprillil 14-18
pühapäeval, 3. aprillil 10-17

Sissepääs 1€ / TMW passiga ja lapsed tasuta

Osalevad disainerid:
LAPSED: Tjorven Kids, Kadrioru Karud, Nööpsadul, Kalamaja Printsess, Bebe Organic, KlikkKlakk, Tipitiri, Feltive, Kleidi Kodu, FashionLab by Karen Korjus

NAHK: Scheckmann, ÉSTIE, Kadri Kruus, Piret Loog, Craftory. OmaKing, Stella Soomlais disain, Mokoko, Nulku by Kristiina Nurk, Kärt Põldmann

TEKSTIIL: kelpman textile, Koosdisain, Emma Leppermann, Annike Laigo, NION Design, Monika Järg, Feltstyle (LT)

RIIDED: Reet Ausm Collar Swimwear (LT), Lickstarter (LT), MYT Stories, IRIS JANVIER, Crystal Rabbit, KAUN, Go Second Green, Black Heart by Marit Ilison, Formuniform (LV)

KERAAMIKA: Piret Kändler, Ärklitoa, JO Ceramics, Stuudio NüüD, Blue by Marion Isabelle Varik, Unseen

TOOTED: Upstairs Shop, Black Velvet, PULO disain, Krantz, m i n u m o, Arkliplant, Varm Country, WOH, Freedom Riders, Home From North: Room Copenhagen (DK), Ferm Living (DK), Design Letters (DK), Tellkiddo (SWE), Ööloom, Sriders Reflect, Hoog, WildGood (LT), Šikk, Elke Mööbel, Sulgkaal.

EHTED: Lisa Kroeber Jewellery, Uitpuit, Tanel Veenre Jewellery, MyaMoon, VERBA (LT), Darja Popolitova, Crystal Tree Jewerlry, Tadam (LV), Moonika Kase Jewellery, Anu Samarüütel, Ehted Inimstele, Malvine.lv (LT)

PABER, ILLUSTRATSIOON: Studio Tartuensis, Bold Tuesday, Tallinna Paber, Krõõt Kukkur, Kaaren Stuudio, Triin Valvas, Britt Samoson Design & Illustratsion, Estonian Wall Art, Multistab, Le60

KOSMEETIKA : Domina Elegans / D’DIFFERENCE, tilk.bio, Tuul

KOKOMO Coffee ja Coffee People.

Lisa kommentaar